Мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 73 "Жангелдин ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 18 мамырдағы № 107 шешімі
Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 73 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақкөл ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 091,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 106,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 31 985,2 мың теңге;
2) шығындар – 33 416,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -324,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 324,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ахмет Байтұрсынұлы ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 193,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 817,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 52 359,4 мың теңге;
2) шығындар – 53 417,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -223,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 223,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Сужарған ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 350,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 722,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2021 года № 73 "О бюджетах сел, сельских округов Джангельдинского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 18 мая 2022 года № 107
Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Джангельдинского района на 2022-2024 годы" от 31 декабря 2021 года № 73 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Акколь на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 091,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 106,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31 985,2 тысячи тенге;
2) затраты – 33 416,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -324,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 324,2 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Ахмет Байтұрсынұлы на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 193,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 817,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 52 359,4 тысяч тенге;
2) затраты – 53 417,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -223,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 223,9 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Сужарган на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 350,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 722,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;