Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 97 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 140 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 97 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 615 258,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 80 557,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 357,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 000,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 528 344,3 мың теңге;
2) шығындар – 623 078,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 820,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 820,3 мың теңге.";
7-тармақ мынадай мазмұндағы 16), 17), 18), 19) тармақшалармен толықтырылсын:
"16) Жітіқара қаласының көшелерін жарықтандыру;
17) көшені жарықтандыру тіректерін сатып алу;
18) Октябрьскаая көшесінен 30 лет ВЛКСМ көшесіне дейінгі шекараларда Шокана Уалиханова көшесі бойындағы тротуарды салу бойынша жұмыстар;
19) "Юбилейное" ЖШС балабақша алдындағы Ибрая Алтынсарина көшесі бойында автокөлік тұрағын орналастыруға техникалық құжаттаманы әзірлеу.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшылары осы шешімнің 1, 2-қосымшыларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 97 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11 марта 2022 года № 140. Прекращено действие в связи с истечением срока
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 97 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы – 615 258,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 80 557,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 357,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 528 344,3 тысячи тенге;
2) затраты – 623 078,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 820,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 820,3 тысяч тенге.";
пункт 7 дополнить подпунктами 16), 17), 18), 19) следующего содержания:
"16) освещение улиц города Житикары;
17) приобретение опор уличного освещения;
18) работы по укладке тротуара по улице Шокана Уалиханова, в границах от улицы Октябрьская до улицы 30 лет ВЛКСМ;
19) разработка технической документации на обустройство автомобильной парковки по улице Ибрая Алтынсарина, перед детским садом ТОО "Юбилейное".";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.