Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 105 "Жітіқара ауданы Ырсай ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 10 тамыздағы № 186 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 105 "Жітіқара ауданы Ырсай ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ырсай ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 624,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 351,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 21 273,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 800,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -176,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 176,4 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Жітіқара ауданы Ырсай ауылының 2022 жылға арналған бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 105 "О бюджете села Ырсай Житикаринского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 10 августа 2022 года № 186. Прекращено действие в связи с истечением срока
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Ырсай Житикаринского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 105 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ырсай на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы – 23 624,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 351,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 273,0 тысячи тенге;
2) затраты – 23 800,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -176,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 176,4 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в бюджете села Ырсай Житикаринского района на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе на:
1) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.