Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 240 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Пригородный ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 296,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 548,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 93,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 192,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 40 463,2 мың теңге;
2) шығындар – 53 497,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 201,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 201,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 65 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен Пригородный ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 23 114,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Пригородный ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. 2023 жылға арналған Пригородный ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) кеңселік техниканы сатып алуға;
3) Пригородный ауылы көшелерінің көше жарығын монтаждауға;
4) Пригородный ауылының автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
5) от жағушылардың еңбегіне ақы төлеу.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 16.05.2023 № 36 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
4-1. Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2023 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Пригородный ауылы көшелерінің көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
2) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 65 шешімімен;

О бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 240. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Пригородное на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 45 296,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 548,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 93,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 192,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 40 463,2 тысячи тенге;
2) затраты – 53 497,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 201,5 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 201,5 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 65 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Пригородное на 2023 год, предусмотрен в сумме 23 114,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Пригородное в районный бюджет на 2023 год составляет 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) приобретение офисной техники;
3) монтаж уличного освещения улиц села Пригородное;
4) обеспечение функционирования автомобильных дорог села Пригородное;
5) оплата труда истопников.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16.05.2023 № 36 (вводится в действие с 01.01.2023).
4-1. Учесть, что в бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) текущий ремонт уличного освещения улиц села Пригородное;
2) исключен решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 65;

3) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 65 шешімімен;
4) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 65 шешімімен;
5) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 65 шешімімен.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 16.05.2023 № 36 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі);өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 65 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

3) исключен решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 65;
4) исключен решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 65;
5) исключен решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 65.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16.05.2023 № 36 (вводится в действие с 01.01.2023); с изменениями, внесенными решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 65 (вводится в действие с 01.01.2023)

5. Кезекті қаржы жылына арналған Пригородный ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
6. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 240 шешіміне
1-қосымша
Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2023 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 65 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

5. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Пригородное, не подлежащих секвестру не установлен.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата
от 30 декабря 2022 года
№ 240
Бюджет села Пригородное Житикаринского района на 2023 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 65 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы