Жітіқара ауданы Ырсай ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 244 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ырсай ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 785,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 989,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 28 796,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 785,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен Ырсай ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 12 718,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Ырсай ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. 2023 жылға арналған Ырсай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

О бюджете села Ырсай Житикаринского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 244. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Ырсай на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 30 785,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 989,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28 796,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 785,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Ырсай на 2023 год, предусмотрен в сумме 12 718,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Ырсай в районный бюджет на 2023 год составляет 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете села Ырсай на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета, в том числе на:

1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) көлік сатып алуға;
3) Ырсай ауылының автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге.
5. Кезекті қаржы жылына арналған Ырсай ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
6. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың

1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) приобретение автомобиля;
3) обеспечение функционирования автомобильных дорог села Ырсай.
5. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Ырсай, не подлежащих секвестру не установлен.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата