Жітіқара ауданы Мүктікөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 246 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мүктікөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 498,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 712,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 769,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 28 017,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 498,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 70 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен Мүктікөл ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 17 444,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Мүктікөл ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
5. 2023 жылға арналған Мүктікөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;

О бюджете Муктикольского сельского округа Житикаринского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 246. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Муктикольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 30 498,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 712,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 769,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28 017,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 498,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 70 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету Муктикольского сельского округа на 2023 год, предусмотрен в сумме 17 444,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета Муктикольского сельского округа в районный бюджет на 2023 год составляет 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете Муктикольского сельского округа на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;

2) кеңселік техниканы сатып алуға;
3) Мүктікөл ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге.
5. Кезекті қаржы жылына арналған Мүктікөл ауылдық округінің бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
6. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 246 шешіміне
1-қосымша
Жітіқара ауданының Мүктікөл ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті

2) приобретение офисной техники;
3) обеспечение функционирования автомобильных дорог Муктикольского сельского округа.
5. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Муктикольского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата
от 30 декабря 2022 года
№ 246
Бюджет Муктикольского сельского округа Житикаринского района на 2023 год