"Бенкала Cuprum Project" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 14 қаңтардағы № 5 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 69, 71-1 - баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 4505-ТПИ түсті металдарды барлауға (бокситті қоспағанда) келісімшарт бойынша және 2018 жылғы 12 қарашадағы № 5 қосымшаға және 2021 жылғы 10 наурыздағы № 6 қосымшаға сәйкес, Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бенкала Cuprum Project" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне, жер учаскесіне 2 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін және Қостанай облысы, Қамысты ауданы, Аралкөл ауылдық округі, Аралкөл ауылы (елді мекен шегінен тыс) аумағында орналасқан, жалпы алаңы 44230,5787 га жер учаскесіне шектеулі мақсатты пайдалану құқығы берілсін.
2. "Қамысты ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Бекмұхамедов

Об установлении публичного сервитута Товариществу с ограниченной ответственностью "Бенкала Cuprum Project"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 14 января 2022 года № 5. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 17, 69, 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на контракт № 4505-ТПИ на разведку цветных металлов (за исключением бокситов) от 23.12.2014 года и в соответствии с дополнением № 5 от 12.11.2018 года и дополнением № 6 от 10.03.2021 года, акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Установить Товариществу с ограниченной ответственностью "Бенкала Cuprum Project" публичный сервитут на земельный участок и предоставить право ограниченного целевого использования земельного участка общей площадью 44230,5787 га расположенный на территории села Аралколь (за пределами черты населенного пункта), Аралкольского сельского округа, Камыстинского района, Костанайской области, сроком до 2 лет.
1. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан в порядке обеспечить:
1) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Бекмухамедов