"Qazaqstan Mining Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жария сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы Арқа ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19, 69, 71-1-баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес, Арқа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Qazaqstan Mining Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін және геологиялық барлау жұмыстарын жүргізу үшін, 15.08.2026 жылға дейінгі мерзімге, 15.09.2020 ж № 815 - EL лицензия негізінде сұралып отырған Қостанай облысы Қамысты ауданы, Арқа ауылдық аумағында (елді мекен шегінде) орналасқан, жалпы алаңы 275,52 га (қауымдық сервитут) жер учаскесін пайдалануға рұқсат берілсін.
2. "Қамысты ауданы әкімдігінің Арқа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде оның көшірмесін электрондық түрде мемлекеттік және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберу;
2) осы шешімді Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыру.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқа ауылдық округінің уақ.м.а У. Алдабергенова

Об установлении публичного сервитута Товариществу с ограниченной ответственностью "Qazaqstan Mining Company"
Решение акима Аркинского сельского округа Камыстинского района Костанайской области от 26 декабря 2022 года № 7
В соответствии со статьями 19, 69, 71–1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Аркинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить Товариществу с ограниченной ответственностью "Qazaqstan Mining Company" публичный сервитут на земельный участок и предоставить разрешение на использование земельного участка (публичный сервитут) общей площадью 275,52 га, расположенный на территории села Арка (в пределах черты населенного пункта), Камыстинского района, Костанайской области на срок действия Лицензии № 815-EL от 15.09.2020 года, сроком до 15.08.2026 года для геологоразведочных работ.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Аркинского сельского округа акимата Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Вр.и.о. акима Аркинского с/о У. Алдабергенова