Мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 85 "Қамысты ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2022 жылғы 10 тамыздағы № 161 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2022-2024 жылдарға арналған ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 85 мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қамысты ауданы Арка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -137206,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1826,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 135380,6 мың теңге;
2) шығындар – 138339,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1132,9 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1132,9 теңге.
көрсетілген шешімнің 10, 11, 12 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2021 года № 85 "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 10 августа 2022 года № 161
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2022-2024 годы" от 31 декабря 2021 года № 85 следующие изменения:
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Аркинского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 137206,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1826,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 135380,6 тысяч тенге;
2) затраты – 138339,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1132,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1132,9 тысяч тенге.
приложения 10, 11, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.