Мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 85 "Қамысты ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2022 жылғы 25 тамыздағы № 169 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2022-2024 жылдарға арналған ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 85 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78106,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4449,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 73657,7 мың теңге;
2) шығындар – 78107,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қамысты ауданы Арқа ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139018,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1826,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 137192,1 мың теңге;
2) шығындар – 140151 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1132,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1132,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 19-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Қамысты ауданы Дружба ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18297,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 508,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17789,0 мың теңге;
2) шығындар – 18297,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,6 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,6 теңге.";
көрсетілген шешімнің 22-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"22. Қамысты ауданы Клочков ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2021 года № 85 "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 25 августа 2022 года № 169
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2022-2024 годы" от 31 декабря 2021 года № 85 следующие изменения:
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Алтынсарино Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 78106,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4449,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –73657,7 тысяч тенге;
2) затраты – 78107,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,4 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Аркинского сельского округа Камыстинского района - 2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 139018,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1826,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 137192,1 тысяч тенге;
2) затраты – 140151 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1132,9 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1132,9 тысячи тенге.";
пункт 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет села Дружба Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 18297,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 508,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17789,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18297,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,6 тысяч тенге.";
пункт 22 указанного решения изложить в новой редакции:
"22. Утвердить бюджет Клочковского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 26822,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3086,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23736,4 мың теңге;
2) шығындар – 26822,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 28-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"28. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 23, 24 және 25 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 158038,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7517,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 150521,8 мың теңге;
2) шығындар – 158038,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4, 10, 16, 19, 23 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1) доходы – 26822,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3086,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23736,4 тысячи тенге;
2) затраты – 26822,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,2 тысяч тенге.";
пункт 28 указанного решения изложить в новой редакции:
"28. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 23, 24 и 25 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 158038,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7517,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 150521,8 тысяча тенге;
2) затраты – 158038,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,1 тысяч тенге.";
приложения 4, 10, 16, 19, 23 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.