Қостанай облысы әкімдігінің Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы мемлекеттік мекемесіне қауымдық сервитут орнату туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы Алтынсарин ауылы әкімінің 2022 жылғы 3 мамырдағы № 4 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19, 69-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 35-бабына сәйкес Алтынсарин ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қостанай облысы әкімдігінің Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне Қостанай облысы, Қамысты ауданы, Алтынсарин ауылы аумағында орналасқан жалпы аумағы 6,25 гектар жер учаскесіндегі "Қостанай облысы Қамысты ауданы Алтынсарин ауылында газ реттеу желілері құрылысы" жобасы бойынша салынған газ құбырын пайдалану үшін қауымдық сервитут орнатылсын.
2. "Қамысты ауданы әкімдігінің Алтынсарин ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде оның көшірмесін электрондық түрде мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жолдауды қамтамасыз етсін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурстарында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин ауылы әкімі Г. Аведова

Об установлении публичного сервитута государственному учреждению Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Костанайской области
Решение акима села Алтынсарино Камыстинского района Костанайской области от 3 мая 2022 года № 4
В соответствии со статьями 19, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким села Алтынсарино РЕШИЛ:
1. Установить государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Костанайской области" публичный сервитут на земельный участок общей площадью 6,25 гектара, расположенном на территории села Алтынсарино, Камыстинского района, Костанайской области для эксплуатации газопровода, построенного по проекту "Строительство газораспределительных сетей в селе Алтынсарино Камыстинского района Костанайской области".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Алтынсарино акимата Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Алтынсарино Г. Аведова