Мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 83 "Қарабалық ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2022 жылғы 15 ақпандағы № 98 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 83 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162398 болып тіркелді), шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 058 508,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 596 319,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12 802,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 8 773,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 440 614,1 мың теңге, оның ішінде облыстық бюджеттен субвенция – 1 958 632,0 мың теңге;
2) шығындар – 5 145 323,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 29 923,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 128 646,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 98 723,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 44 356,6 мың теңге, оның ішінде: қаржылық активтерді сатып алу – 44 356,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -161 095,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 161 095,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
Қарабалық
аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2021 года № 83 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 15 февраля 2022 года № 98
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 83 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 162398), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 058 508,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 596 319,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 802,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 773,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3 440 614,1 тысяч тенге, в том числе субвенция из областного бюджета – 1 958 632,0 тысячи тенге;
2) затраты – 5 145 323,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 923,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 128 646,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 98 723,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 44 356,6 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 44 356,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -161 095,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 161 095,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 3 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата