Мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 83 "Қарабалық ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2022 жылғы 17 наурыздағы № 107 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 83 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162398 болып тіркелді), шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 064 520,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 596 319,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18 814,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 8 773,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 440 614,1 мың теңге, оның ішінде облыстық бюджеттен субвенция – 1 958 632,0 мың теңге;
2) шығындар – 5 245 224,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 29 923,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 128 646,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 98 723,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 47 372,8 мың теңге, оның ішінде: қаржылық активтерді сатып алу – 47 372,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -258 000,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 258 000,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2021 года № 83 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 17 марта 2022 года № 107
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 83 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 162398), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 064 520,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 596 319,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 814,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 773,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3 440 614,1 тысяч тенге, в том числе субвенция из областного бюджета – 1 958 632,0 тысячи тенге;
2) затраты – 5 245 224,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 923,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 128 646,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 98 723,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 47 372,8 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 47 372,8 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -258 000,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 258 000,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

22200,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1700,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
63000,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдо техникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдар мен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманыныңқызметтері мен қамтамасыз ету
15839,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28000,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
31667,0
451
Ауданның (облыстықмаңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31667,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31067,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
600,0
07
Тұрғынүй-коммуналдық шаруашылық
2116094,0
1
Тұрғын үйшаруашылығы
81800,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
80000,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
80000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғынүй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1800,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1800,0
2
Коммуналдық шаруашылық
2034294,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2034294,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2034294,0
08
Мәдениет, спорт, туризм жәнеақпараттықкеңістiк
1240861,0
1
Мәдениет саласындағы қызмет
115000,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
115000,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
115000,0
2
Спорт
936874,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) денешынықтыру және спорт бөлімі
46797,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23547,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
15200,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2500,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5550,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

22200,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1700,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
63000,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15839,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28000,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
31667,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31667,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31067,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
600,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2116094,0
1
Жилищное хозяйство
81800,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
80000,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
80000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1800,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1800,0
2
Коммунальное хозяйство
2034294,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2034294,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2034294,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1240861,0
1
Деятельность в области культуры
115000,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
115000,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
115000,0
2
Спорт
936874,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
46797,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
23547,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
15200,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2500,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5550,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)