Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының 2022-2023 жылдарға арналған схемасын бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 25 сәуірдегі № 304 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының 2022-2023 жылдарға арналған схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қостанай ауданы әкімдігінің "Ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Таукенов
Қостанай
ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 25 сәуірдегі
№ 304 қаулысына
қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының 2022 - 2023 жылдарға арналған схемасы
Жылдар
1 - қоршау
2 - қоршау
3 - қоршау
4 - қоршау
2022
1 - көктемгі - жазғы мезгіл
2 - жазғы мезгіл
3 - күзгі мезгіл
демалатын қоршау
2023
демалатын қоршау
1 - көктемгі - жазғы мезгіл
2 - жазғы мезгіл
3 - күзгі мезгіл
Ескертпе: 1, 2, 3, 4 - жылына қоршауды пайдалану кезегі

Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ на 2022-2023 годы
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 25 апреля 2022 года № 304
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О пастбищах" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ на 2022-2023 годы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства" акимата Костанайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Таукенов
Приложение
к постановлению акимата
Костанайского района
25 апреля 2022 года
№ 304
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ на 2022 - 2023 годы
Годы
Загон 1
Загон 2
Загон 3
Загон 4
2022
весеннее-летний сезон 1
летний сезон 2
осенний сезон 3
отдыхающий загон
2023
отдыхающий загон
весеннее-летний сезон 1
летний сезон 2
осенний сезон 3
Примечание: 1, 2, 3, 4 - очередность использования загонов в году