Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, 2023 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 7 қарашадағы № 968 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест на 2023 год для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 7 ноября 2022 года № 968
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О занятости населения" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, осы қосымшаға сәйкес 2023 жылға жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Таукенов
Қостанай ауданы әкімдігінің

1. Установить квоту рабочих мест на 2023 год для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Таукенов
Приложение
к постановлению акимата
Костанайского района