Мәслихаттың 2022 жылғы 25 наурыздағы № 102 "Меңдіқара ауданы бойынша 2022 - 2023 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімін жою туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 17 маусымдағы № 134 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7 - бабының 5 - тармағына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2022 жылғы 25 наурыздағы № 102 "Меңдіқара ауданы бойынша 2022 - 2023 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімі жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Байболатова

Об отмене решения маслихата от 25 марта 2022 года № 102 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Мендыкаринскому району на 2022-2023 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 17 июня 2022 года № 134
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Решение маслихата от 25 марта 2022 года № 102 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Мендыкаринскому району на 2022 - 2023 годы" отменить.
2. Настоящее решение вводится со дня подписания.
Секретарь районного маслихата Ж. Байбулатова