Мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 86 "Науырзым ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 140 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 86 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26037 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 790 051,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 473 556,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17 084,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 275,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 298 136,3 мың теңге;
2) шығындар – 2 805 183,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 21 040,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 32 161,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 11 121,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 41 880,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 78 052,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78 052,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 32 161,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 121,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 57 012,1 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Әбенова
Науырзым
аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2021 года № 86 "О районном бюджете Наурзумского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 25 июля 2022 года № 140. Прекращено действие в связи с истечением срока
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 86 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26037) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2022-2024 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 790 051,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 473 556,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 17 084,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 275,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 298 136,3 тысячи тенге;
2) затраты – 2 805 183,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 040,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32 161,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 121,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 41 880,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –- 78 052,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78 052,1 тысяч тенге:
поступление займов – 32 161,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11 121,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 57 012,1 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата

002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
47846,5
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17420,7
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1323,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35544,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
10003,8
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38378,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
37974,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
37974,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32080,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1601,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
430,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3433,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
430,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23509,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
23509,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
23509,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
23509,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
320147,2
1
Мәдениет саласындағы қызмет
96281,6
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
96281,6
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
96281,6
2
Спорт
63452,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
63052,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15051,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
38236,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4299,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5466,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

002
Программа занятости
47846,5
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17420,7
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1323,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35544,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10003,8
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38378,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
37974,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
37974,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32080,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1601,0
021
Капитальные расходы государственного органа
430,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3433,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
430,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23509,0
1
Жилищное хозяйство
23509,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
23509,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
23509,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
320147,2
1
Деятельность в области культуры
96281,6
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
96281,6
003
Поддержка культурно-досуговой работы
96281,6
2
Спорт
63452,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
63052,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
15051,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
38236,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4299,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5466,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)