Мәслихаттың 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 88 "Науырзым ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 161 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 88 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Дәмді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –29488,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 589,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 28899,9 мың теңге;
2) шығындар – 29652,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -164,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 164,0 мың теңге;
Бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары -164,0 мың тенге.";
көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Әбенова
Науырзым
аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 88 "О бюджете сел, сельских округов Наурзумского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 29 сентября 2022 года № 161. Прекращено действие в связи с истечением срока
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Наурзумского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 88 следующие изменения:
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Дамдинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 29488,9 тысяч тенге:
налоговые поступления –589,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28899,9 тысяч тенге;
2) затраты – 29652,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -164,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –164,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 164,0 тысяч тенге.";
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата