Науырзым ауданының Шилі ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 193 шешімі
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шилі ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29290,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 420,0 мың теңге;
трансферт түсімі бойынша – 28870,0 мың теңге;
2) шығындар – 29290,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:

О бюджете села Шили Наурзумского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 193
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Шили на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 29290,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 420,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28870,0 тысячи тенге;
2) затраты – 29290,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2023 жылға арналған Шилі ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 28870,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының

4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете села Шили предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 28870,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата