Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 13 қаңтардағы № 93 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 598,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 342,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 256,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 206,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 607,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 607,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 607,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 19.07.2022 № 185 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области на 2022-2024 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 13 января 2022 года № 93.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Севастопольского сельского округа Сарыкольского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 598,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 342,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 256,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 206,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -607,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 607,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 607,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 19.07.2022 № 185 (вводится в действие с 01.01.2022).

2. 2022 жылға арналған Севастополь ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 22 283,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Севастополь ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының хатшысы К. Базарбаева
Мәслихаттың

2. Учесть, что в бюджете Севастопольского сельского округа на 2022 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в сумме 22 283,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в бюджете Севастопольского сельского округа на 2022 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Сарыкольского районного маслихата К. Базарбаева
Приложение 1
к решению маслихата