Мәслихаттың 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 90 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Златоуст ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 203 шешімі
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Златоуст ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 90 шешiмiне мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданы Златоуст ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 553,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 370,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 183,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 837,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -284,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 284,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 284,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының хатшысы К. Базарбаева
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 10 января 2022 года № 90 "О бюджете села Златоуст Сарыкольского района Костанайской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 29 сентября 2022 года № 203
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Златоуст Сарыкольского района Костанайской области на 2022-2024 годы" от 10 января 2022 года № 90 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Златоуст Сарыкольского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 553,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 370,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 183,0 тысячи тенге;
2) затраты – 23 837,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -284,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 284,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 284,0 тысячи тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Сарыкольского районного маслихата К. Базарбаева
Приложение
к решению маслихата