Мәслихаттың 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 81 "Сарыкөл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 228 шешімі
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Сарыкөл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 81 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26331 болып тіркелген) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 405 472,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 228 187,0 мың теңге,
салыққа жатпайтын түсімдер – 17 418,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 875,0 мың теңге,
трансферттік түсімдер – 3 152 992,0 мың теңге;
2) шығыстар – 4 521 874,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 6 838,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк несиелеу – 41 350,5 мың теңге;
бюджеттік несиені өтеу – 34 512,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 123 241,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті қолдану) – 123 241,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 41 350,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 31 012,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 112 902,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының хатшысы К. Базарбаева
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2021 года № 81 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 8 декабря 2022 года № 228
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Сарыкольского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 81 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26331) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 405 472,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1 228 187,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17 418,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 875,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 152 992,0 тысячи тенге;
2) затраты – 4 521 874,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 838,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41 350,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 512,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -123 241,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 123 241,1 тысяча тенге;
поступление займов – 41 350,5 тысяч тенге;
погашение займов – 31 012,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 112 902,6 тысячи тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Сарыкольского районного маслихата К. Базарбаева
Приложение
к решению маслихата