Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 245 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 567 667,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 40 797,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 526 869,2 мың теңге;
2) шығындар – 576 534,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 867,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 867,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 8 867,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 21.12.2023 № 113 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете поселка Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области на 2023-2025 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 245.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 567 667,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 40 797,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 526 869,2 тысяч тенге;
2) затраты – 576 534,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 867,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 867,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 867,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 21.12.2023 № 113 (вводится в действие с 01.01.2023).

2. 2023 жылға арналған Сарыкөл кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 186 442,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Сарыкөл кентінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының хатшысы К. Базарбаева
Мәслихаттың

2. Учесть, что в бюджете поселка Сарыколь на 2023 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в сумме 186 442,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в бюджете поселка Сарыколь на 2023 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Сарыкольского районного маслихата К. Базарбаева
Приложение 1
к решению маслихата