Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Веселоподол ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 247 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыкөл ауданы Веселоподол ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 483,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 666,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 31 817,9 мың теңге;
2) шығындар – 40 551,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 067,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 067,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 5 067,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 21.12.2023 № 117 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Веселоподольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области на 2023-2025 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 247.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Веселоподольского сельского округа Сарыкольского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 483,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 666,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31 817,9 тысяч тенге;
2) затраты – 40 551,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 067,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 067,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 067,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 21.12.2023 № 117 (вводится в действие с 01.01.2023).

2. 2023 жылға арналған Веселоподол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 22 649,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Веселоподол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының хатшысы К. Базарбаева
Мәслихаттың

2. Учесть, что в бюджете Веселоподольского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 22 649,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Веселоподольского сельского округа на 2023 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Сарыкольского районного маслихата К. Базарбаева
Приложение 1
к решению маслихата