Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 248 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 864,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 601,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 263,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 106,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 241,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 241,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1241,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 30.10.2023 № 84 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете села Барвиновка Сарыкольского района Костанайской области на 2023-2025 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 248.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Барвиновка Сарыкольского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 864,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 601,5 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 263,0 тысячи тенге;
2) затраты – 26 106,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 241,6 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 241,6 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1241,6 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30.10.2023 № 84 (вводится в действие с 01.01.2023).

2. 2023 жылға арналған Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 9 263,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының хатшысы К. Базарбаева
Мәслихаттың

2. Учесть, что в бюджете села Барвиновка Сарыкольского района на 2023 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в сумме 9 263,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в бюджете села Барвиновка Сарыкольского района на 2023 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Сарыкольского районного маслихата К. Базарбаева
Приложение 1
к решению маслихата