Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тимирязев ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 254 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыкөл ауданы Тимирязев ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 046,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 930,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27 115,9 мың теңге;
2) шығындар – 36 301,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 255,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 255,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 255,8 мың теңге.

О бюджете села Тимирязевка Сарыкольского района Костанайской области на 2023-2025 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 254.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Тимирязева Сарыкольского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 046,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 930,1 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27 115,9 тысяч тенге;
2) затраты – 36 301,8 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 255,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 255,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 255,8 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 21.12.2023 № 114 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Тимирязев ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының хатшысы К. Базарбаева
Мәслихаттың

Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 21.12.2023 № 114 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете села Тимирязевка на 2023 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Сарыкольского районного маслихата К. Базарбаева
Приложение 1
к решению маслихата