Мәслихаттың 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 67 "Бейімбет Майлин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 9 наурыздағы № 95 шешімі
Бейімбет Майлин ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2021 жылғы 24 желтоксандағы № 67 "Бейімбет Майлин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26058 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 636 270,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 773 878,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20 008,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 28 584,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 813 800,2 мың теңге;
2) шығындар – 4 689 213,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 35 887,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 133 240,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 97 353,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 88 830,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 88 830,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Бейімбет Майлин ауданының жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 27 970,9 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2021 года № 67 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 9 марта 2022 года № 95
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 67 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26058) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 636 270,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 773 878,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20 008,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 28 584,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 813 800,2 тысяч тенге;
2) затраты – 4 689 213,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 887,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 133 240,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 97 353,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 88 830,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88 830,6 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района Беимбета Майлина на 2022 год в сумме 27 970,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.

1 655,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
67 136,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
22 677,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32 474,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
60 566,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60 566,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 745,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
814,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17 007,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
583 492,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1,0
2
Коммуналдық шаруашылық
583 490,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 200,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 200,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
582 290,3
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
582 290,3
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
409 854,0
1
Мәдениет саласындағы қызмет
145 021,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
145 021,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
145 021,0
2
Спорт
84 847,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
84 847,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 531,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
55 313,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
6 290,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

1 655,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
67 136,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22 677,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32 474,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
60 566,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60 566,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42 745,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
814,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
17 007,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
583 492,3
1
Жилищное хозяйство
2,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1,0
2
Коммунальное хозяйство
583 490,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 200,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 200,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
582 290,3
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
582 290,3
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
409 854,0
1
Деятельность в области культуры
145 021,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
145 021,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
145 021,0
2
Спорт
84 847,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
84 847,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
15 531,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
55 313,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
6 290,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях