Мәслихаттың 2020 жылғы 20 наурыздағы № 366 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 9 наурыздағы № 105 шешімі. Жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 35 шешімімен

О внесении изменения в решение маслихата от 20 марта 2020 года № 366 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества поселка Тобол района Беимбета Майлина Костанайской области"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 9 марта 2022 года № 105. Отменено решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 1 сентября 2023 года № 35

Ескерту. Жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 01.09.2023 № 35 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Бейімбет Майлин ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2020 жылғы 20 наурыздағы № 366 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9058 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

Сноска. Отменено решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 01.09.2023 № 35 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества поселка Тобол района Беимбета Майлина Костанайской области" от 20 марта 2020 года № 366 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9058) следующее изменение:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихатының хатшысы С. Сапабеков
Мәслихаттың
2022 жылғы 9 наурыздағы
№ 105 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың
2020 жылғы 30 наурыздағы
№ 366 шешіміне
2-қосымша
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
Елді мекеннің атауы
Кент тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
1

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района С. Сапабеков
Приложение
к решению маслихата
от 9 марта 2022 года
№ 105
Приложение 2
к решению маслихата
от 20 марта 2020 года
№ 366
Количественный состав представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества поселка Тобол района Беимбета Майлина Костанайской области
Наименование населенного пункта
Количество представителей жителей поселка (человек)
1

Тобыл кентінің шекараларында: Южная 4, 5, 7, 13-15, 17, 24, 25, 27-30, 34, 36, 41, 49, 51, 62, 64, 70, 88, Болашақ 20, 45, 51, 61, 64, 68, 70, 73, 78, 79, 85, 87, 91, 95, 96, 101, 103, 105-109, 110, 112, 116, 118, 122, 132, 134, 138, Степная 3, 6, 7, 9, 12, 13, 17, 22-26, 28, 31, 32, 34-37, 50, 58, 66, Карьерная 2, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 21, 28, 41, Новая 5-7, 9, 12, 14, 15, 17, 22, 23-27, 30, 38, 39, 42, 44, 46, 48, 52, Нефтебазовская 8, 12, 14-20, 22-26, 30, 32, 37, 38, 40-45, 47, 49, 50, 52, 54-57, 59, 61, 65, Бақыт 2-10, Панфилов 5, 6, 9, 15, 21, 23, Каменный карьер 1-3, 5, 8, 9, ВОДРЕМ-303 303, КСМК 1, 3, 5, 9, 11, 13, 14, 18, 19, 21, 26, 28, 36, 38-42, 44-47, Школьный тупик 1, 4-6, 16, 19, 27 көшелері.
3
2
Тобыл кентінің шекараларында: Восточная 2а, 5, 7, 8, 9, 10-12, 15, 19а, Комсомольская 1, 2а, 5, 7, 11, 20, 21, 22, 24, 29, Юбилейная 1-9, 11-13, Титов 1, 2, 5, 7, 11-13, 15-17, 19, 22-26, 29-36, Таран 1, 2, 4, 6, 7, 11, 12, 14-19, 21-23, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 35-48, Гагарин 1-12, 14-18, 20-23, 24-26, 28-44, 46, 48, Молодежная 5, 7, 9, 11, 18, 20, 22, 30, Бейбітшілік 4-10 жұп жағы, 9, 18, 21, 23, 28, 42, 45, 46, 48, 49, 58, 62, 63, 66, Викторовская 2, 4, 5, 8, 14, 18, 20, 22, Достық 3, 5, 8, 9, 15, 17, 26, 31, 42, 49, 51, 52, 57, 60, 62, Тәуелсіздік 3, 6, 9, 14, 28, 29, Жеңіс 1, Элеваторная 8, 10, 13, 19, 31-43 тақ жағы, 47-51, 53, 61, 65, 67, 69, 71, Строительная 1, 3-6, 8-10, 11-17, 20, 22-30, 32-34, 35-37, 39-41, 43, 44, 47, 51, 53, 56, 58, 59, 61, ДЭУ-23 1-6, Бірлік 1-4, 4а, 5-7, 9, 11, Больничный тұйық көше 4, 5, 6, Самал 2, 6, 10-12, 15, 22, 23, 24, 25, 30, 31 көшелері.
3
3
Тобыл кентінің шекараларында: Станционная 3, 5, 17, 19, 23, 25, 27, 35, 35/1, Элеваторная 14, 16, 18, 24, 30, 40-66 жұп жағы, 75, 81, 83, 87-95 тақ жағы, Рабочая 4, 13, 17, 19, 23, 39, Тәуелсіздік 39, 43, 47, 49, 53, 58, 59, 64, 71, 75, 81, 83, 85-88, 91, 95, 97, 98, 99, 100, 104, 120-126 жұп жағы, 130, 134, Тобольская 2, 4, 6, 7, 8, 10-13, 15-17, 19, 21, 24, 25, 27, 36, 37, 38, 40, 52, Кустанайская 1-4, 6, 6а, 8, 11, 12, 15-18, 21, 23, 25, 32, 36-48 жұп жағы, Достық 61, 62, 65а, 73, 77, 80, 88, 92, 94, 100, 102, 106-112 жұп жағы, 116, 120-124 жұп жағы, 128, 132, 134, 138, 140, 144, 148, Викторовская 13, 17-23 тақ жағы, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 47, 48, 50, 54-56, 59, 62, 63, 65, 66, 69, 73-76, 84, 90, 96, Северная 1, 5-7, 9-12, 14-29, 32, 37, 38, 40-42, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56, 58, 59, 63, 67-75 тақ жағы, 79, Целинная 1, 1а, 2, 3, 5-8, 10-16, 17-19, 22-24, 26, 27, 28, 31, 32, 34-36, 38-46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 68, 70, Бейбітшілік 71, 71а, 90, 98, 100-124 жұп жағы, 128, 134-140 жұп жағы, 144, 148, 150, 152, 162, 164 көшелері.
3
4

В границах поселка Тобол: улицы Южная 4, 5, 7, 13-15, 17, 24, 25, 27-30, 34, 36, 41, 49, 51, 62, 64, 70, 88, Болашақ 20, 45, 51, 61, 64, 68, 70, 73, 78, 79, 85, 87, 91, 95, 96, 101, 103, 105-109, 110, 112, 116, 118, 122, 132, 134, 138, Степная 3, 6, 7, 9, 12, 13, 17, 22-26, 28, 31, 32, 34-37, 50, 58, 66, Карьерная 2, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 21, 28, 41, Новая 5-7, 9, 12, 14, 15, 17, 22, 23-27, 30, 38, 39, 42, 44, 46, 48, 52, Нефтебазовская 8, 12, 14-20, 22-26, 30, 32, 37, 38, 40-45, 47, 49, 50, 52, 54-57, 59, 61, 65, Бақыт 2-10, Панфилова 5, 6, 9, 15, 21, 23, Каменный карьер 1-3, 5, 8, 9, ВОДРЕМ-303 303, КСМК 1, 3, 5, 9, 11, 13, 14, 18, 19, 21, 26, 28, 36, 38-42, 44-47, Школьный тупик 1, 4-6, 16, 19, 27.
3
2
В границах поселка Тобол: улицы Восточная 2а, 5, 7, 8, 9, 10-12, 15, 19а, Комсомольская 1, 2а, 5, 7, 11, 20, 21, 22, 24, 29, Юбилейная 1-9, 11-13, Титова 1, 2, 5, 7, 11-13, 15-17, 19, 22-26, 29-36, Тарана 1, 2, 4, 6, 7, 11, 12, 14-19, 21-23, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 35-48, Гагарина 1-12, 14-18, 20-23, 24-26, 28-44, 46, 48, Молодежная 5, 7, 9, 11, 18, 20, 22, 30, Бейбітшілік 4-10 четная сторона, 9, 18, 21, 23, 28, 42, 45, 46, 48, 49, 58, 62, 63, 66, Викторовская 2, 4, 5, 8, 14, 18, 20, 22, Достық 3, 5, 8, 9, 15, 17, 26, 31, 42, 49, 51, 52, 57, 60, 62, Тәуелсіздік 3, 6, 9, 14, 28, 29, Жеңіс 1, Элеваторная 8, 10, 13, 19, 31-43 нечетная сторона, 47-51, 53, 61, 65, 67, 69, 71, Строительная 1, 3-6, 8-10, 11-17, 20, 22-30, 32-34, 35-37, 39-41, 43, 44, 47, 51, 53, 56, 58, 59, 61, ДЭУ-23 1-6, Бірлік 1-4, 4а, 5-7, 9, 11, Больничный переулок 4, 5, 6, Самал 2, 6, 10-12, 15, 22, 23, 24, 25, 30, 31.
3
3
В границах поселка Тобол: улицы Станционная 3, 5, 17, 19, 23, 25, 27, 35, 35/1, Элеваторная 14, 16, 18, 24, 30, 40-66 четная сторона, 75, 81, 83, 87-95 нечетная сторона, Рабочая 4, 13, 17, 19, 23, 39, Тәуелсіздік 39, 43, 47, 49, 53, 58, 59, 64, 71, 75, 81, 83, 85-88, 91, 95, 97, 98, 99, 100, 104, 120-126 четная сторона, 130, 134, Тобольская 2, 4, 6, 7, 8, 10-13, 15-17, 19, 21, 24, 25, 27, 36, 37, 38, 40, 52, Кустанайская 1-4, 6, 6а, 8, 11, 12, 15-18, 21, 23, 25, 32, 36-48 четная сторона, Достық 61, 62, 65а, 73, 77, 80, 88, 92, 94, 100, 102, 106-112 четная сторона, 116, 120-124 четная сторона, 128, 132, 134, 138, 140, 144, 148, Викторовская 13, 17-23 нечетная сторона, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 47, 48, 50, 54-56, 59, 62, 63, 65, 66, 69, 73-76, 84, 90, 96, Северная 1, 5-7, 9-12, 14-29, 32, 37, 38, 40-42, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56, 58, 59, 63, 67-75 нечетная сторона, 79, Целинная 1, 1а, 2, 3, 5-8, 10-16, 17-19, 22-24, 26, 27, 28, 31, 32, 34-36, 38-46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 68, 70, Бейбітшілік 71, 71а, 90, 98, 100-124 четная сторона, 128, 134-140 четная сторона, 144, 148, 150, 152, 162, 164.
3
4

Тобыл кентінің шекараларында: Станционная 31, 33, 37, 57, 59, 69-85 тақ жағы, Путейская 1а, 2-6, Элеваторная 99, 101, 105-117 тақ жағы, 121, 123, Бейбітшілік 77, 79, 83-113 тақ жағы, 121, 123, 127, 153, 161-165 тақ жағы, 166, 167, 169, 173, 174, 178, 180, 183-185, 187, 192-194, 197, 198, 203-213 тақ жағы, 210-216 жұп жағы, 228, 236, 238, 242, 244, 244а, 248, 258, 264, 268, 270, 272, 276, 280, 284, 286, 290, 292, 294, 298, 306, 310-318 жұп жағы, Рабочая 41, 43, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 65, 75, Тәуелсіздік 97-107 тақ жағы, 113-133, 137-143 тақ жағы, 142, 147, 147а, 148, 152, 155, 157, 159, 162, 164, 166, 169, 170, 174, 177, 181, 182, 185, 186, 188, 189, 193, 195-200, 202, 204, 210, 214, 222, 228, 232, 234, 242, 248-258 жұп жағы, 266, 268, Кустанайская 31, 35, 37, 39, 43-49 тақ жағы, 60, 72, 84, 94, 96, 100, 102, Достық 79, 81, 83, 85, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 111, 113, 118, 150, 154, 166, 168, 176-188 жұп жағы, 192, 200, 204, 208-214 жұп жағы, 216, 218, Целинная 49, 57, 63, 65, 72, 75, 77, 78, 80-82, 87, 91, 92, 96, 100, 102, 105, 105а, 109, 111-117 тақ жағы, Западная 3, 6, 8-13, 15, 17-19, 20, 48, Северная 87, 95, 107, 113-117 тақ жағы, 121, 123, 127, 129, 135, 137, 139, 145-157 тақ жағы, Викторовская 93, 95, 97, 99, 100, 103, 107, 110, 116, 117, 120, 121, 123, 128, 129, 131, 132, 136, 138, 143, 145, 147, 153-156, 158, 160-162, 165-170, 172-176, 178-185, 187 көшелері.
3
5
Приозерное ауылы
3

В границах поселка Тобол: улицы Станционная 31, 33, 37, 57, 59, 69-85 нечетная сторона, Путейская 1а, 2-6, Элеваторная 99, 101, 105-117 нечетная сторона, 121, 123, Бейбітшілік 77, 79, 83-113 нечетная сторона, 121, 123, 127, 153, 161-165 нечетная сторона, 166, 167, 169, 173, 174, 178, 180, 183-185, 187, 192-194, 197, 198, 203-213 нечетная сторона, 210-216 четная сторона, 228, 236, 238, 242, 244, 244а, 248, 258, 264, 268, 270, 272, 276, 280, 284, 286, 290, 292, 294, 298, 306, 310-318 четная сторона, Рабочая 41, 43, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 65, 75, Тәуелсіздік 97-107 нечетная сторона, 113-133, 137-143 нечетная сторона, 142, 147, 147а, 148, 152, 155, 157, 159, 162, 164, 166, 169, 170, 174, 177, 181, 182, 185, 186, 188, 189, 193, 195-200, 202, 204, 210, 214, 222, 228, 232, 234, 242, 248-258 четная сторона, 266, 268, Кустанайская 31, 35, 37, 39, 43-49 нечетная сторона, 60, 72, 84, 94, 96, 100, 102, Достық 79, 81, 83, 85, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 111, 113, 118, 150, 154, 166, 168, 176-188 четная сторона, 192, 200, 204, 208-214 четная сторона, 216, 218, Целинная 49, 57, 63, 65, 72, 75, 77, 78, 80-82, 87, 91, 92, 96, 100, 102, 105, 105а, 109, 111-117 нечетная сторона, Западная 3, 6, 8-13, 15, 17-19, 20, 48, Северная 87, 95, 107, 113-117 нечетная сторона, 121, 123, 127, 129, 135, 137, 139, 145-157 нечетная сторона, Викторовская 93, 95, 97, 99, 100, 103, 107, 110, 116, 117, 120, 121, 123, 128, 129, 131, 132, 136, 138, 143, 145, 147, 153-156, 158, 160-162, 165-170, 172-176, 178-185, 187.
3
5
село Приозерное
3