Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 97 "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 173 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұзынкөл аудандық мәслихатының "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 97 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бауман ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24212,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 492,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 83,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23637,0 мың теңге;
2) шығындар – 24212,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ершов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27357,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3008,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24349,0 мың теңге;
2) шығындар – 29466,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2109,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2109,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Киров ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24323,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 759,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Узункольского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 97 "О бюджетах сел, сельских округов Узункольского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 13 сентября 2022 года № 173. Прекращено действие в связи с истечением срока
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата "О бюджете сел, сельских округов Узункольского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 97 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Бауманское на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24212,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 492,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 83,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23637,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24212,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции :
"5. Утвердить бюджет Ершовского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27357,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3008,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24349,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29466,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2109,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2109,5 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции :
"9. Утвердить бюджет Кировского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24323,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 759,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 187077,9 мың теңге;
2) шығындар – 220381,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9630,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9630,0 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 25, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
____________ Б. Займулдынова
2022 жылғы "13" қыркүйек
Мәслихаттың
2022 жылғы "13" қыркүйектегі
№ 173 шешіміне
1- қосымша
Мәслихаттың

поступлениям трансфертов – 187077,9 тысяч тенге;
2) затраты – 220381,9 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9630,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9630,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
_____________ Б. Займулдынова
"____" _________ 2022 года
Приложение 1
к решению маслихата
от "13" сентября 2022 года
№ 173
Приложение 1
к решению маслихата

78187,4
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
35380,3
045
Аудандық маңызы бар қалалардағы, ауылдардағы, поселкелердегі, ауылдық округтердегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
42807,1
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-9630,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
9630,0

78187,4
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
35380,3
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
42807,1
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-9630,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
9630,0