Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 97 "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 196 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұзынкөл аудандық мәслихатының "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 97 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бауман ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24107,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 492,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 83,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23532,9 мың теңге;
2) шығындар – 24107,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ершов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27357,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3008,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24349,0 мың теңге;
2) шығындар – 29466,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2109,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2109,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Новопокров ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55451,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2103,7 мың теңге;

О внесении изменений в решение Узункольского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 97 "О бюджетах сел, сельских округов Узункольского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 6 декабря 2022 года № 196. Прекращено действие в связи с истечением срока
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата "О бюджете сел, сельских округов Узункольского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 97 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции :
"1. Утвердить бюджет села Бауманское на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24107,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 492,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 83,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23532,9 тысячи тенге;
2) затраты – 24107,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции :
"5. Утвердить бюджет Ершовского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27357,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3008,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24349,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29466,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2109,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2109,5 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции :
"13. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55451,7 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2103,7 тысячи тенге;

салықтық емес түсімдер бойынша – 50,7 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 33745,2 мың теңге;
2) шығындар – 43355,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2378,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2378,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 41-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"41. Ұзынкөл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 207293,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 23674,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 183619,9 мың теңге;
2) шығындар – 216923,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9630,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9630,0 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 13, 16, 19, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________Б. Займулдынова
2022 жылғы "6 " желтоқсан
Мәслихаттың
2022 жылғы "6" желтоқсандағы
№ 196 шешіміне
1- қосымша
Мәслихаттың

неналоговым поступлениям – 50,7 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 33745,2 тысяч тенге;
2) затраты – 43355,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2378,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2378,0 тысяч тенге.";
пункт 41 указанного решения изложить в новой редакции :
"41. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 207293,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23674,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 183619,9 тысяч тенге;
2) затраты – 216923,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9630,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9630,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 10, 13, 16, 19, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
______________ Б. Займулдынова
"6" декабря 2022 года
Приложение 1
к решению маслихата
от "6" декабря 2022 года
№ 196
Приложение 1
к решению маслихата