Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 176 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 256127,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5307,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 250820,5 мың теңге;
2) шығындар – 257548,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1420,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1420,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 22.11.2023 № 81 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 38099,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Федоров ауданы Вишневый ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32144,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1359,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 30769,0 мың теңге;
2) шығындар – 32576,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге,
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -432,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 432,6 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 22.11.2023 № 81 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Федоров ауданы Вишневый ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 25385,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

О бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 28 декабря 2022 года № 176.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 256127,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5307,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 250820,5 тысячи тенге;
2) затраты – 257548,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1420,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1420,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 22.11.2023 № 81 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете Банновского сельского округа Федоровского района на 2023 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 38099,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Вишневого сельского округа Федоровского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 32144,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1359,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30769,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32576,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -432,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 432,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 22.11.2023 № 81 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Учесть, что в бюджете Вишневого сельского округа Федоровского района на 2023 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 25385,0 тысяч тенге.

5. Федоров ауданы Воронеж ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77424,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2511,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 373,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 74540,4 мың теңге;
2) шығындар – 79388,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1964,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1964, мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 22.11.2023 № 81 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Федоров ауданы Воронеж ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 26875,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Федоров ауданы Камышин ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 140492,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4478,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 149,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 135865,2 мың теңге;
2) шығындар – 141777,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1285,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1285,6 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 22.11.2023 № 81 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Федоров ауданы Камышин ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 30457,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

5. Утвердить бюджет Воронежского сельского округа Федоровского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 77424,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2511,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 373,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 74540,4 тысячи тенге;
2) затраты – 79388,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1964,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1964,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 22.11.2023 № 81 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Учесть, что в бюджете Воронежского сельского округа Федоровского района на 2023 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 26875,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Камышинского сельского округа Федоровского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 140492,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4478,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 149,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 135865,2 тысячи тенге;
2) затраты – 141777,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1285,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1285,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 22.11.2023 № 81 (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Учесть, что в бюджете Камышинского сельского округа Федоровского района на 2023 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 30457,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Коржинкольского сельского округа Федоровского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

1) кірістер – 84483,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3672,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 80811,8 мың теңге;
2) шығындар – 85416,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -932,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 932,8 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 22.11.2023 № 81 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 23500,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Федоров ауданы Қосарал ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113092,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2302,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 56,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 110734,0 мың теңге;
2) шығындар – 114464,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1372,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1372,1 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 22.11.2023 № 81 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Федоров ауданы Қосарал ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 25436,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Федоров ауданы Костряков ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99267,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4228,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

1) доходы – 84483,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3672,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 80811,8 тысячи тенге;
2) затраты – 85416,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -932,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 932,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 22.11.2023 № 81 (вводится в действие с 01.01.2023).
10. Учесть, что в бюджете Коржинкольского сельского округа Федоровского района на 2023 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 23500,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Косаральского сельского округа Федоровского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 113092,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2302,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 56,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 110734,0 тысяч тенге;
2) затраты – 114464,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1372,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1372,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 22.11.2023 № 81 (вводится в действие с 01.01.2023).
12. Учесть, что в бюджете Косаральского сельского округа Федоровского района на 2023 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 25436,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Костряковского сельского округа Федоровского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 99267,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4228,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 95039,4 мың теңге;
2) шығындар – 99685,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -418,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 418,3 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 22.11.2023 № 81 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. Федоров ауданы Костряков ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 24608,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Федоров ауданы Ленин ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 186415,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2950,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 183465,8 мың теңге;
2) шығындар – 195060,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8645,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8645,0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 22.11.2023 № 81 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. Федоров ауданы Ленин ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 23679,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Федоров ауданы Новошумный ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113903,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1818,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 112085,3 мың теңге;
2) шығындар – 115114,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 95039,4 тысячи тенге;
2) затраты – 99685,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -418,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 418,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 22.11.2023 № 81 (вводится в действие с 01.01.2023).
14. Учесть, что в бюджете Костряковского сельского округа Федоровского района на 2023 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 24608,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Ленинского сельского округа Федоровского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 186415,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2950,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 183465,8 тысячи тенге;
2) затраты – 195060,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8645,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8645,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 22.11.2023 № 81 (вводится в действие с 01.01.2023).
16. Учесть, что в бюджете Ленинского сельского округа Федоровского района на 2023 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 23679,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет села Новошумное Федоровского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 113903,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1818,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 112085,3 тысячи тенге;
2) затраты – 115114,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1211,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1211,1 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 22.11.2023 № 81 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. Федоров ауданы Новошумный ауылының 2023 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдың бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 28229,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Федоров ауданы Первомай ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43049,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2128,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 78,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 40843,0 мың теңге;
2) шығындар – 43440,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -391,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 391,9 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 22.11.2023 № 81 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. Федоров ауданы Первомай ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 28228,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95601,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13480,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 82121,8 мың теңге;
2) шығындар – 102075,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6474,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6474,0 мың теңге.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1211,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1211,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 22.11.2023 № 81 (вводится в действие с 01.01.2023).
18. Учесть, что в бюджете села Новошумное Федоровского района на 2023 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 28229,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа Федоровского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 43049,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2128,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 78,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 40843,0 тысяч тенге;
2) затраты – 43440,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -391,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 391,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 22.11.2023 № 81 (вводится в действие с 01.01.2023).
20. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа Федоровского района на 2023 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 28228,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Пешковского сельского округа Федоровского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 95601,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13480,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 82121,8 тысячи тенге;
2) затраты – 102075,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6474,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6474,0 тысяч тенге.

Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 22.11.2023 № 81 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 31537,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 466682,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 64986,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 401696,2 мың теңге;
2) шығындар – 472254,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5571,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5571,9 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 22.11.2023 № 81 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 109615,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
25. Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттерінде "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 22.11.2023 № 81 (вводится в действие с 01.01.2023).
22. Учесть, что в бюджете Пешковского сельского округа Федоровского района на 2023 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 31537,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа Федоровского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 466682,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 64986,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 401696,2 тысячи тенге;
2) затраты – 472254,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5571,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5571,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 23 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 22.11.2023 № 81 (вводится в действие с 01.01.2023).
24. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа Федоровского района на 2023 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 109615,0 тысяч тенге.
25. Учесть, что в бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2023-2025 годы предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі".

26. Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар төлеу 27332,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттерінен бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
28. Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттерінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жататын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.

26. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа Федоровского района на 2023 год предусмотрена выплата вознаграждений по займам из районного бюджета в сумме 27332,0 тысяч тенге.
27. Бюджетные изъятия из бюджетов села, сельских округов Федоровского района не предусмотрены.
28. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджетах села, сельских округов Федоровского района, подлежащих секвестру не установлен.

29. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Исенгазин
Мәслихаттың
2022 жылғы 28 желтоқандағы
№ 176 шешіміне 1-қосымша
Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 22.11.2023 № 81 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
I. Кірістер

29. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата Б. Исенгазин
Приложение 1
к решению малихата
от 28 декабря 2022 года № 176
Бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2023 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 22.11.2023 № 81 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
I. Доходы