Павлодар қалалық мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 106/13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 26 мамырдағы № 137/19 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 106/13 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28080 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 188 185 339 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 152 033 723 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 252 104 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 683 542 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 215 970 мың теңге;
2) шығындар – 181 445 398 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43 046 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 954 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 303 429 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 303 429 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6 393 466 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 6 393 466 мың теңге.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен кент, ауылдық округ және кейбір ауылдар бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде көзделгені ескерілсін:
Жетекші ауылы, Ленин кенті және Кенжекөл ауылдық округіне мәдениет ұйымдарындағы және мұрағат мекемелеріндегі басқарушы және негізгі персоналға ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақы белгілеуге – 6 523 мың теңге;
Жетекші, Мойылды, Павлодар ауылдарына, Ленин кенті мен Кенжекөл ауылдық округіне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 41 174 мың теңге;
Мойылды ауылына "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 111 616 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде қала кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеттеріне Павлодар қалалық бюджетінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде көзделгені ескерілсін:

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2022 – 2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 106/13
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 26 мая 2022 года № 137/19
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2022 – 2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 106/13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28080) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 188 185 339 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 152 033 723 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 252 104 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 683 542 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 215 970 тысяч тенге;
2) затраты – 181 445 398 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 046 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 954 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 303 429 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 303 429 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – 6 393 466 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 6 393 466 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из вышестоящего бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел в следующих объемах:
6 523 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждений селу Жетекши, поселку Ленинский и Кенжекольскому сельскому округу;
41 174 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий селам Жетекши, Мойылды, Павлодарское, поселку Ленинский и Кенжекольскому сельскому округу;
111 616 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" селу Мойылды.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел города в следующих объемах:

Жетекші, Мойылды, Павлодар ауылдарының, Ленин кентінің, Кенжекөл ауылдық округінің елді мекендеріндегі көшелерді жарықтандыруға – 247 435 мың теңге;
Павлодар, Жетекші, Мойылды ауылдары, Ленин кенті, Кенжекөл ауылдық округ елді мекендерінің санитариясын қамтамасыз етуге – 40 053 мың теңге;
Павлодар, Жетекші, Мойылды ауылдарының, Кенжекөл ауылдық округінің, Ленин кентінің елді мекендерін абаттандыруға және көгалдандыруға – 171 677 мың теңге;
Павлодар, Жетекші, Мойылды ауылдарының, Ленин кентінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 132 937 мың теңге;
Ленин кентінің, Кенжекөл ауылдық округінің, Павлодар ауылының автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 140 309 мың теңге;
Жетекші, Мойылды ауылдары, Ленин кенті, Кенжекөл ауылдық округ елді мекендерінің сумен жабдықтауын ұйымдастыруға – 68 799 мың теңге;
Мойылды ауылына және Кенжекөл ауылдық округіне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде автомобиль жолдарын орташа жөндеуге – 206 588 мың теңге;
Павлодар, Жетекші, Мойылды ауылдары, Ленин кенті, Кенжекөл ауылдық округ әкімдерінің қызметін қамтамасыз етуге – 52 442 мың теңге;
Ленин кентінде мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға – 61 977 мың теңге;
Ленин кентінде және Жетекші ауылында дене шынықтыру - сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыруға – 10 239 мың теңге;
Ленин кентінің мәдени-демалыс жұмысын қолдауға – 6 506 мың теңге;

247 435 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов сел Жетекши, Мойылды, Павлодарское, поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа;
40 053 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов сел Павлодарское, Жетекши, Мойылды, поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа;
171 677 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов сел Павлодарское, Жетекши, Мойылды, Кенжекольского сельского округа, поселка Ленинский;
132 937 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог сел Павлодарское, Жетекши, Мойылды, поселка Ленинский;
140 309 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа, села Павлодарское;
68 799 тысяч тенге – на организацию водоснабжения населенных пунктов сел Жетекши, Мойылды, поселка Ленинский, Кенжекольскому сельскому округу;
206 588 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильных дорог в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" селу Мойылды и Кенжекольскому сельскому округу;
52 442 тысяч тенге – на обеспечение деятельности акимов сел Павлодарское, Жетекши, Мойылды, поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа;
61 977 тысяч тенге – на организацию сохранения государственного жилищного фонда в поселке Ленинский;
10 239 тысяч тенге – на реализацию физкультурно – оздоровительных и спортивных мероприятий в поселке Ленинский и селе Жетекши;
6 506 тысяч тенге – на поддержку культурно-досуговой работы поселку Ленинский;