Павлодар қалалық мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 106/13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 қыркүйектегі № 169/23 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 106/13 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26060 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 192 698 527 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 152 627 956 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 264 636 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 504 303 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 301 632 мың теңге;
2) шығындар – 186 125 792 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -4 524 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 524 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 184 955 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 185 092 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 137 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6 392 304 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 6 392 304 мың теңге.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен кент, ауылдық округ және кейбір ауылдар бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде көзделгені ескерілсін:
Жетекші ауылы, Ленин кенті және Кенжекөл ауылдық округіне мәдениет және мұрағат мекемелеріндегі басқарушы және негізгі персоналға ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақы белгілеуге – 6 523 мың теңге;
Жетекші, Мойылды, Павлодар ауылдарына, Ленин кенті мен Кенжекөл ауылдық округіне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 41 174 мың теңге;
Мойылды ауылына және Кенжекөл ауылдық округіне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы аясында әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға –278 893 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2022 – 2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 106/13
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 28 сентября 2022 года № 169/23
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2022 – 2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 106/13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26060) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 192 698 527 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 152 627 956 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 264 636 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 504 303 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 301 632 тысяч тенге;
2) затраты – 186 125 792 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 4 524 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – 4 524 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 184 955 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 185 092 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 137 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 6 392 304 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 6 392 304 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из вышестоящего бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел в следующих объемах:
6 523 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждений селу Жетекши, поселку Ленинский и Кенжекольскому сельскому округу;
41 174 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий селам Жетекши, Мойылды, Павлодарское, поселку Ленинский и Кенжекольскому сельскому округу;
278 893 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" селу Мойылды и Кенжекольскому сельскому округу.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

"5. 2022 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде қала кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеттеріне Павлодар қалалық бюджетінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде көзделгені ескерілсін:
Жетекші, Мойылды, Павлодар ауылдарының, Ленин кентінің, Кенжекөл ауылдық округінің елді мекендеріндегі көшелерді жарықтандыруға – 246 715 мың теңге;
Павлодар, Жетекші, Мойылды ауылдары, Ленин кенті, Кенжекөл ауылдық округі елді мекендерінің санитариясын қамтамасыз етуге – 49 986 мың теңге;
Павлодар, Жетекші, Мойылды ауылдарының, Кенжекөл ауылдық округінің, Ленин кентінің елді мекендерін абаттандыруға және көгалдандыруға – 183 915 мың теңге;
Павлодар, Жетекші, Мойылды ауылдарының, Ленин кентінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 131 155 мың теңге;
Ленин кентінің, Кенжекөл ауылдық округінің, Павлодар ауылының автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 122 454 мың теңге;
Жетекші, Мойылды ауылдары, Ленин кенті, Кенжекөл ауылдық округі елді мекендерінің сумен жабдықтауын ұйымдастыруға – 56 737 мың теңге;
Мойылды ауылына және Кенжекөл ауылдық округіне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы аясында автомобиль жолдарын орташа жөндеуге – 12 323 мың теңге;
Павлодар, Жетекші, Мойылды ауылдары, Ленин кенті, Кенжекөл ауылдық округі әкімдерінің қызметін қамтамасыз етуге – 55 860 мың теңге;
Ленин кентінде мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға – 64 477 мың теңге;
Ленин кентінде және Жетекші ауылында дене шынықтыру - сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыруға – 10 239 мың теңге;
Ленин кентінің және Павлодар ауылының мәдени-демалыс жұмысын қолдауға – 8 285 мың теңге;
Жетекші ауылының, Ленин кентінің, Кенжекөл ауылдық округінің күрделі шығыстарына – 100 015 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"5. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел города в следующих объемах:
246 715 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов сел Жетекши, Мойылды, Павлодарское, поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа;
49 986 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов сел Павлодарское, Жетекши, Мойылды, поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа;
183 915 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов сел Павлодарское, Жетекши, Мойылды, Кенжекольского сельского округа, поселка Ленинский;
131 155 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог сел Павлодарское, Жетекши, Мойылды, поселка Ленинский;
122 454 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа, села Павлодарское;
56 737 тысяч тенге – на организацию водоснабжения населенных пунктов сел Жетекши, Мойылды, поселка Ленинский, Кенжекольскому сельскому округу;
12 323 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильных дорог в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" селу Мойылды и Кенжекольскому сельскому округу;
55 860 тысяч тенге – на обеспечение деятельности акимов сел Павлодарское, Жетекши, Мойылды, поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа;
64 477 тысяч тенге – на организацию сохранения государственного жилищного фонда в поселке Ленинский;
10 239 тысяч тенге – на реализацию физкультурно – оздоровительных и спортивных мероприятий в поселке Ленинский и селе Жетекши;
8 285 тысяч тенге – на поддержку культурно-досуговой работы поселку Ленинский и селу Павлодарское;
100 015 тысяча тенге – на капитальные расходы селу Жетекши, поселку Ленинский, Кенжекольскому сельскому округу.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно, приложению к настоящему решению.