Ақсу қалалық мәслихатының 2022 жылғы 1 наурыздағы "Ақсу қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Ақсу қаласының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 111/15 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 124/19 шешімін жою туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 166/22 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
Ақсу қалалық мәслихатының 2022 жылғы 1 наурыздағы "Ақсу қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Ақсу қаласының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 111/15 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 124/19 шешімі жойылсын.
Ақсу қалалық мәслихатының хатшысы М. Омарғалиев

Об отмене решения Аксуского городского маслихата от 1 марта 2022 года № 124/19 "О внесении изменений и дополненияв решение Аксуского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 111/15 "О бюджете сельских округов города Аксу на 2022-2024 годы"
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 29 апреля 2022 года № 166/22
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
решение Аксуского городского маслихата от 1 марта 2022 года № 124/19 "О внесении изменений и дополнения в решение Аксуского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 111/15 "О бюджете сельских округов города Аксу на 2022 - 2024 годы" отменить.
Секретарь Аксуского городского маслихата М. Омаргалиев