Екібастұз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 89/13 "2022 - 2024 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 175/24 шешімі
Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 89/13 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162672 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Солнечный поселкесінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 401 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 98 335 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 529 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 15 537 мың теңге;
2) шығындар – 116 962 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 561 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 561 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 – 2024 жылдарға арналған Шідерті поселкесінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 187 788 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 384 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 73 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 172 331 мың теңге;
2) шығындар – 189 134 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 346 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 346 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 30 декабря 2021 года № 89/13 "О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастуза на 2022 - 2024 годы"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 8 декабря 2022 года № 175/24
Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата "О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастузана 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 89/13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 162672) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Солнечный на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 401 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 98 335 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 529 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 15 537 тысяч тенге;
2) затраты – 116 962 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 561 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 561 тысяча тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шидерты на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 187 788 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 384 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 73 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 172 331 тысяча тенге;
2) затраты – 189 134 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 346 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 346 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:

"3. 2022 – 2024 жылдарға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 379 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 298 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 41 081 мың теңге;
2) шығындар – 42 727 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 348 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 348 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 – 2024 жылдарға арналған Бәйет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 983 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 127 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 25 856 мың теңге;
2) шығындар – 31 441 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 458 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 458 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 – 2024 жылдарға арналған Теміржол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 383 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 078 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 37 305 мың теңге;
2) шығындар – 43 935 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;

"3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 379 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 298 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 41 081 тысяча тенге;
2) затраты – 42 727 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 348 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 348 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Байетского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 983 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 127 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 25 856 тысяч тенге;
2) затраты – 31 441 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 458 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 458 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Железнодорожного сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 383 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 078 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 37 305 тысяч тенге;
2) затраты – 43 935 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 250 мың теңге.".
12) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2022 жылғы
8 желтоқсандағы № 175/24
шешіміне қосымша
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2021 жылғы
30 желтоқсандағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 250 тысяч тенге.".
12) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31,34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков
Приложение
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 8 декабря 2022 года
№ 175/24
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 30 декабря 2021 года

4 596
- мәдениет
3 144
- мемлекеттік органдар
1 452
мәдениет ұйымдарында және архивтік мекемелерде мемлекеттік мәдениет ұйымдарында және архивтік мекемелерде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайы үшін лауазымдық жалақасына үстеме ақы белгілеуге
1 598
Солнечный поселкесінде қоқыс орның орналастыруға
9 343
1.2
Шідерті поселкесі бюджетіне, соның ішінде:
101 542
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге, соның ішінде:
4 722
- мәдениет
2 864
- мемлекеттік органдар
1 858
мәдениет ұйымдарында және архивтік мекемелерде мемлекеттік мәдениет ұйымдарында және архивтік мекемелерде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайы үшін лауазымдық жалақасына үстеме ақы белгілеуге
1 636
Шідерті поселкесінде тартан жабыны бар 2 стрит воркаут алаңын орналастыруға
15 900
Шідерті поселкесінде тартан жабыны бар балалар ойын алаңын орналастыруға
10 300
Шідерті поселкесінде Слава обелискін қайта құруға
16 900
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
49 722
коммуналдық қызметтерге қосымша ақы төлеу
2 362
1.3
Ақкөл ауылдық округі бюджетіне
4 031
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 031
Аққөл ауылдық округінің Аққөл, Зеленая роща, Жақсат ауылдарының аумақтарын қоқыс пен қатты тұрмыстақ қалдықтардан тазартуға
3 000
1.4
Бәйет ауылдық округі бюджетіне
1 575
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 575
1.5
Теміржол ауылдық округі бюджетіне
895
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
895
1.6
Қоянды ауылдық округі бюджетіне
2 317
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 317
1.7
Сарықамыс ауылдық округі бюджетіне
873
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
873
1.8
Төрт-Құдық ауылдық округі бюджетіне
1 674
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 674
1.9
Екібастұз ауылдық округі бюджетіне
1 054
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 054

4 596
- культура
3 144
- государственные органы
1 452
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 598
на установку мусороконтейнерных площадок в поселке Солнечный
9 343
1.2
Бюджету поселка Шидерты, в том числе:
101 542
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий, в том числе:
4 722
- культура
2 864
- государственные органы
1 858
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 636
на устройство 2-х стрит воркаут площадок с тартановым покрытием в поселке Шидерты
15 900
на устройство детской игровой площадки с тартановым покрытием в поселке Шидерты
10 300
на реконструкцию обелиска Славы в поселке Шидерты
16 900
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
49 722
1
2
3
дополнительно на оплату коммунальных услуг
2 362
1.3
Бюджету Аккольскому сельскому округу
4 031
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 031
на очистку териттории от мусора и ТБО на территории сел Акколь, Зеленая роща, Жаксат Аккольского сельского округа
3 000
1.4
Бюджету Байетскому сельскому округу
1 575
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 575
1.5
Бюджету Железнодорожному сельскому округу
895
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
895
1.6
Бюджету Қояндинскому сельскому округу
2 317
на повышение заработной платы отдельных категорий
2 317
гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1.7
Бюджету Сарыкамысскому сельскому округу
873
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
873
1.8
Бюджету Торт-Кудукскому сельскому округу
1 674
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 674
1.9
Бюджету Экибастузскому сельскому округу
1 054
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 054