2023-2025 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 146/31 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) - тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2 және 3 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60364,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4464,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 89,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55811,0 мың теңге;
2) шығындар – 61356,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -992,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 992,0 мың теңге.

О бюджете сельского округа Ақжол на 2023-2025 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2022 года № 146/31.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Ақжол на 2023-2025 годы согласно приложения 1, 2 и 3, соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
доходы – 60364,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4464,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала -89,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55811,0 тысяч тенге;
2) затраты – 61356,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -992 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 992 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 21.11.2023 № 72/11 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2022 жылғы
28 желтоқсандағы

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21.11.2023 № 72/11 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 28 декабря 2022 года