2023-2025 жылдарға арналған Жалаулы ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 147/31 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджетті қарап, аудандық бюджет комиссиясы қаулы ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Жалаулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 62360 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3027 мың теңге;
трансферттер түсімі - 59333 мың теңге;
2) шығындар –62443 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 83 мың теңге;

О бюджете Жалаулинского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2022 года № 147/31.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жалаулинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 62360 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3027 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 59333 тысяч тенге;
2) затраты – 62443 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -83 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 83 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 21.11.2023 № 73/11 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2022 жылғы
28 желтоқсандағы № 147/31
шешіміне 1 -қосымша
2023 жылға арналған Жалаулы ауылдық округінің бюджеті (өзгерістермен)

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 83 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21.11.2023 № 73/11 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 28 декабря 2022 года
№ 147/31
Бюджет Жалаулинского сельского округа на 2023 год (с изменениями)