Баянауыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 78/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 мамырдағы № 114/16 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 78/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7114 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10091979 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2174043 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52539 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3171 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7862226 мың теңге;
2) шығындар – 10770259 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 139075 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 229725 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 90650 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 70000 мың теңге,соның ішінде: қаржы активтерін сатып алу 70000 мың теңге, мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -887355 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 887355 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2022 жылға арналған ауылдық округтері мен Майкайың кентінің бюджеттеріне аудандық бюджеттен бөлінген бюджеттік субвенциялардың ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі 670975 мың теңге жалпы сомасында ескерілсін, соның ішінде:
- 288698 мың теңге – абаттандыру бойынша іс-шаралар өткізуге;
- 223208 мың теңге – елді мекендердің көшелеріне орташа жөндеу жүргізуге;
- 20748 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
- 31698 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласында іс-шаралар өткізуге;
- 29910 мың теңге - қызметтік автокөлік және екі қатты отын қазандығын сатып алуға;
- 59680 мың теңге - мәдени және спорттық іс-шараларды өткізуге;
- 17033 мың теңге – Майқайың кенті және ауылдық округтер әкімдері аппараттарының ғимараттары мен құрылыстарын ағымдағы жөндеуге.";
3) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. 2022 жылға арналған ауылдық округтері мен Майқайың кентінің бюджеттеріне аудандық бағдарламалар бойынша берілетін жоғары тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі 193349 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
- 47971 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
- 7700 мың теңге – мемлекеттік мәдениет ұйымдарындағы және мұрағат мекемелеріндегі басқарушы және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақысына қосымша ақыларды белгілеуге;
- 137678 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға.

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 78/11 "О Баянаульском районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 31 мая 2022 года № 114/16
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 78/11 "О Баянаульском районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7114) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Баянаульский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 10091979 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2174043 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 52539 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3171 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7862226 тысяч тенге;
2) затраты – 10770259 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 139075 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 229725 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 90650 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 70000 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов 70000 тысяч тенге, поступления от продажи финансовых активов государства равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -887355 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 887355 тысяч тенге.";
2) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть объем целевых текущих трансфертов, выделенных из районного бюджета бюджетам сельских округов и поселка Майкаин на 2022 год, в общей сумме 670975 тысяч тенге, в том числе:
- 288698 тысяч тенге - на проведение мероприятий по благоустройству;
- 223208 тысяч тенге - на проведение среднего ремонта улиц населенных пунктов;
- 20748 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
- 31698 тысяч тенге - на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
- 29910 тысяч тенге – на приобретение служебного автомобиля и двух твердотопливных котлов;
-59680 тысяч тенге – на проведение культурных и спортивных мероприятий;
- 17033 тысяч тенге – на текущий ремонт зданий и сооружений аппаратов акима поселка Майкаин и сельских округов.";
3) приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Учесть объем целевых текущих трансфертов, выделенных из вышестоящего бюджета, передаваемых по районным программам бюджетам сельских округов и поселка Майкаин на 2022 год, в общей сумме 193349 тысяч тенге, в том числе:
- 47971 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
- 7700 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в государственных организациях культуры и архивных учреждений управленческому и основному персоналу;
- 137678 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі".