Ертіс аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 56-12-7 "2022 – 2024 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 99-24-7 шешімі
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының "2022 – 2024 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 56-12-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162472 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7420896 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 899075 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22003 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4468 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6495350 мың теңге;
2) шығындар – 7547629 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50969 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 73513 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22544 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -3675 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3675 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -174027 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 174027 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2022 жылға арналған аудандық бюджетінде Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
1818 мың теңге - елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;
97252 мың теңге - ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша іс-шаралар өткізуге;
6120 мың теңге – елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
13615 мың теңге – ауылдық елді мекендерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
4100 мың теңге – мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына;
131117 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға";
6260 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
16759 мың теңге – ағымдағы сипаттағы шығыстарға.";
3) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 56-12-7 "Об Иртышском районном бюджете на 2022 – 2024 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 23 ноября 2022 года № 99-24-7.
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата "Об Иртышском районном бюджете на 2022 – 2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 56-12-7 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162472) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7420896 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 899075 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22003 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4468 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6495350 тысяч тенге;
2) затраты – 7547629 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50969 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 73513 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22544 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -3675 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3675 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -174027 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 174027 тысяч тенге.";
2) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2022 год бюджетам сел и сельских округов Иртышского района в следующих объемах:
1818 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
97252 тысячи тенге – на проведение мероприятий по благоустройству сельских населенных пунктов;
6120 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах;
13615 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сельских населенных пунктах;
4100 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов;
131117 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
6260 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
16759 тысяч тенге – на расходы текущего характера.";
3) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:

"8. Аудандық жергілікті атқарушы органның 2022 жылға арналған резерві 597 мың теңге сомасында бекітілсін.";
4) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ертіс аудандық мәслихатының хатшысы Б. Шингисов
Ертіс аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
23 қарашадағы № 99-24-7
шешіміне қосымша
Ертіс аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
24 желтоқсандағы

"8. Утвердить на 2022 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 597 тысяч тенге.";
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Иртышского районного маслихата Б. Шингисов
Приложение
к решению Иртышского
районного маслихата
от 23 ноября 2022 года
№ 99-24-7
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата
от 24 декабря 2021 года