2023-2025 жылдарға арналған Май ауданының Ақжар ауылының бюджеті туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 2/24 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 844 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 534 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 58 310 мың теңге;
2) шығындар – 66 293 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -449 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 449 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық

О бюджете села Акжар Майского района на 2023-2025 годы
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2022 года № 2/24.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Акжар на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 844 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 534 тысячи тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 58 310 тысяч тенге;
2) затраты – 66 293 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе;
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 449 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 449 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Майского районного маслихата

мәслихатының 30.11.2023 № 10/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі)
шешімімен.
2. Ақжар ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2023 жылға арналған субвенция көлемі – 25 446 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
26 желтоқсандағы № 2/24
шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ақжар ауылының бюджеті (өзгерістермен)

Павлодарской области от 30.11.2023 № 10/6 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете села Акжар на 2023 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 25 446 тысячи тенге.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Майского районного маслихата Арынов Г
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата от
26 декабря 2022 года
№ 2/24
Бюджет села Акжар на 2023 год (с изменениями)