Май аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" № 2/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 шілдедегі № 3/16 шешімі
Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 2/11 "2022-2024 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26015 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті тиісінше 1,2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесікөлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6616049 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 992418 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 51606 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 6000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5566025 мың теңге;
2) шығындар – 7336708 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31215 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 68918 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 37703 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -751874 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 751874 мың теңге.

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 2/11 "О Майском районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 8 июля 2022 года № 3/16
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 2/11 "О Майском районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26015) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1.Утвердить Майский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –6616049 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 992418 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 51606 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6000 тысяч тенге;
поступлениятрансфертов –5566025 тысяч тенге;
2) затраты –7336708 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –31215 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 68918 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 37703 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -751874 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 751874 тысяч тенге.";

2) көрсетілген шешімнің 7- тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттеріне ағымдағы сипаттағы шығыстарға нысаналы трансферттер 239677 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық мәслихатының хатшысы Ғ.Т. Арынов
Май аудандық мәслихатының

2) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов, сел Акжар и Майтубек в сумме 239677 тысяч тенге на затраты текущего характера.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Майского района Арынов Г.Т.
Приложение к решению
Майского районного маслихата