Павлодар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" № 18/82 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 22/113 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 18/82 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26210 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 357 638 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 046 187 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 881 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 232 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 280 338 мың теңге;
2) шығындар – 7 452 322 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 84 787 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 142 881 мың теңге ;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 58 094 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 179 471 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 179 471 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған аудандық бюджетінде ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
89 983 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарын жөндеуді жүргізуге;
31 216 мың теңге – мәдениет саласындағы шығындарға;
444 966 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
13 082 мың теңге – мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
41 223 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 18/82 "О Павлодарском районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 30 марта 2022 года № 22/113
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О Павлодарском районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 18/82 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26210) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 357 638 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 046 187 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 881 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 232 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 280 338 тысяч тенге;
2) затраты – 7 452 322 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 84 787 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 142 881 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 58 094 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 179 471 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 179 471 тысяч тенге.";
2) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2022 год бюджетам сельских округов и села Ольгинка в следующих объемах:
89 983 тысяч тенге – на проведение ремонта автомобильных дорог населенных пунктов;
31 216 тысяч тенге – на расходы в сфере культуры;
444 966 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
13 082 тысячи тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
41 223 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.