Павлодар аудандық мәслихатың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "Чернорецк ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 19/99 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 қыркүйектегі № 28/162 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "Чернорецк ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 19/99 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Чернорецк ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 80 615 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 623 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 210 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 424 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 71 358 мың теңге;
2) шығындар – 81 069 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 454 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 454 мың теңге".

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 19/99 "О бюджете Чернорецкого сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 22 сентября 2022 года № 28/162
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджете Чернорецкого сельского округа на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 19/99 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции
"1. Утвердить бюджет Чернорецкого сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 615 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 623 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 210 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 424 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71 358 тысяч тенге;
2) затраты – 81 069 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 454 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 454 тысяч тенге".