Павлодар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "Заңғар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 19/91 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 31/172 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "Заңғар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 19/91 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2022-2024 жылдарға арналған Заңғар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 018 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 951 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 39 951 мың теңге;
2) шығындар – 42 547 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 529 мың теңге;

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 19/91 "О бюджете Зангарского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 25 ноября 2022 года № 31/172
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджете Зангарского сельского округа на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 19/91 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зангарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 018 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 951 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 65 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 51 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 951 тысяч тенге;
2) затраты – 42 547 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 529 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 529 мың теңге".
2) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданынысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық маслихатының хатшысы В. Гейнц
Павлодар аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
25 қарашадағы № 31/172
шешіміне қосымша
Павлодар аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
29 желтоқсандағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 529 тысяч тенге.
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Павлодарского районного маслихата В. Гейнц
Приложение
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 25 ноября 2022 года
№ 31/172
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 29 декабря 2021 года