Павлодар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "Заря ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 19/92 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 31/173 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "Заря ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 19/92 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2022-2024 жылдарға арналған Заря ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77 907 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 635 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 68 272 мың теңге;
2) шығындар – 94 818 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 16 911 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –16 911 мың теңге".

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 19/92 "О бюджете Заринского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 25 ноября 2022 года № 31/173
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджете Заринского сельского округа на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 19/92 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции
"1. Утвердить бюджет Заринского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 907 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 635 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 272 тысяч тенге;
2) затраты – 94 818 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 16 911 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 911 тысяч тенге".