2023-2025 жылдарға арналған Ефремовка ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/195 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ефремовка ауылдық округінің бюджеті туралы тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 952 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 998 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 312 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 339 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43 303 мың теңге;
2) шығындар – 48 449 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

О бюджете Ефремовского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 23 декабря 2022 года № 33/195.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Ефремовского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 952 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 998 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 312 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 339 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 303 тысяч тенге;
2) затраты – 48 449 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 497 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 497 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 19.10.2023 № 8/75 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ефремовка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2023 жылға арналған субвенция көлемі 40 282 мың теңгеде ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 497 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 497 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 19.10.2023 № 8/75 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете Ефремовского сельского округа на 2023 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 40 282 тысячи тенге.