2023-2025 жылдарға арналған Ольгинка ауылының бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/202 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ольгинка ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 189 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 855 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 261 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 863 мың теңге;
трансферттер түсімі – 64 210 мың теңге;
2) шығындар – 71 466 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

О бюджете села Ольгинка на 2023-2025 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 23 декабря 2022 года № 33/202.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Ольгинка на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 189 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 855 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 261 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 863 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 210 тысяч тенге;
2) затраты – 71 466 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 277 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 277 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 19.10.2023 № 8/82 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ольгинка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2023 жылға арналған субвенция көлемі 43 491 мың теңгеде ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 277 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 277 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 19.10.2023 № 8/82 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете села Ольгинка на 2023 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 43 491 тысяча тенге.