Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 69/12 "2022-2024 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 151/25 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Успен аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 69/12 "2022-2024 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 171 048 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 746 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 168 мың теңге;
трансферттер түсімі – 153 134 мың теңге;
2) шығындар – 173 136 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 088 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 088 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 902 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 348 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 105 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43 253 мың теңге;
2) шығындар – 49 837 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 935 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 935 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 722 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 173 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 493 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 056 мың теңге;
2) шығындар – 62 976 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -254 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 254 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 69/12 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2022-2024 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 23 декабря 2022 года № 151/25. Прекращено действие в связи с истечением срока
Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 69/12 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 171 048 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 746 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 168 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 153 134 тысяч тенге;
2) затраты – 173 136 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 088 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 088 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 902 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 348 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 196 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 105 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 253 тысяч тенге;
2) затраты – 49 837 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 935 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 935 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 722 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 173 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 493 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 056 тысяч тенге;
2) затраты – 62 976 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -254 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 254 тысяч тенге.";

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 542 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 542 мың теңге.";
8) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Бараисов
Успен аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
23 желтоқсандағы

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 542 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 542 тысяч тенге.";
8) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Успенского районного маслихата Ж. Бараисов
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
от 23 декабря 2022 года