2023-2025 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 154/26 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 9-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 474 289 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32 973 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 368 мың теңге;
трансферттер түсімі – 434 948 мың теңге;
2) шығындар – 476 232 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 943 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 943 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 30.11.2023 № 58/11 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023-2025 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 077 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 636 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 422 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 579 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 440 мың теңге;
2) шығындар – 52 095 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 018 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 018 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 30.11.2023 № 58/11 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2023-2025 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 760 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 291 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 176 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 215 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46 078 мың теңге;

О бюджетах сельских округов Успенского района на 2023-2025 годы
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 29 декабря 2022 года № 154/26. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 9 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 474 289 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32 973 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 368 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 434 948 тысяч тенге;
2) затраты – 476 232 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 943 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 943 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2023 № 58/11 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 077 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 636 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 422 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 579 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 440 тысяч тенге;
2) затраты – 52 095 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 018 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 018 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2023 № 58/11 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 760 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 291 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 176 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 215 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 078 тысяч тенге;

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 30.11.2023 № 58/11 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2023-2025 жылдарға арналған Қозыкеткен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 372 424 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 139 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 362 276 мың теңге;
2) шығындар – 373 130 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -706 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 706 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 30.11.2023 № 58/11 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2023 жылға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемдері 284 040 мың теңге жалпы сомасында көзделсін, соның ішінде:
Успен – 53 711 мың теңге;
Равнополь – 36 035 мың теңге;

Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2023 № 58/11 (вводится в действие с 01.01.2023).
7. Утвердить бюджет Козыкеткенского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 372 424 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 139 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 362 276 тысяч тенге;
2) затраты – 373 130 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -706 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 706 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2023 № 58/11 (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Предусмотреть в бюджетах сельских округов Успенского района на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета, в общей сумме 284 040 тысяч тенге, в том числе:
Успенский – 53 711 тысяч тенге;
Равнопольский – 36 035 тысяч тенге;