Шарбақты аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы "2022 – 2024 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 78/21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 наурыздағы № 87/24 шешімі
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы "2022 – 2024 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 78/21 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Александровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58847 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5554 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 272 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53021 мың теңге;
2) шығындар – 58888 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 41 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2022 – 2024 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55375 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4108 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 397 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50870 мың теңге;
2) шығындар – 56174 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 799 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 799 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2022 – 2024 жылдарға арналған Шалдай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53144 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6208 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46936 мың теңге;
2) шығындар – 53851 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 707 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 707 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2022 – 2024 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 78/21 "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2022 – 2024 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 16 марта 2022 года № 87/24
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2022 – 2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 78/21 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 58847 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5554 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 272 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53021 тысяч тенге;
2) затраты – 58888 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 41 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55375 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4108 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 397 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50870 тысяч тенге;
2) затраты – 56174 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 799 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 799 тысяч.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Шалдайского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 53144 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6208 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46936 тысяч тенге;
2) затраты – 53851 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 707 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 707 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах: